Bc Mimarlık – Mimarlık ve Tasarım Ofisi

Hakkımızda

BC Mimarlık, kapsamlı tasarım, mimarlık ve danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile 2019 yılında İstanbul’da faaliyete başlamıştır. Mimar Ceyhun Cihat Bakır ve Mimar Betül Bakır’ın ortaklığıyla faaliyete geçirilen BC Mimarlık, modern hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekânsal çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

İşlevsel ve akılcı bir yaklaşımı esas alarak, farklı ölçeklerin bütünü ile parçalarının ortak ve özgün bir tasarım dilinde birleşmesini sağlar. Nitelikli bir üretimin, sürecin devamlılığı kadar işverenle etkileşimli bir diyalog sayesinde mümkün olduğuna inanır. Bu yaklaşımı, kullanıcıya kaliteli bir mekân deneyimi sağlamanın en önemli aracı olarak benimser.

Enerjisi ile mimarlık ortamına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan BC Mimarlık, konsept tasarımdan proje yönetimine kadar tasarlama eyleminin birçok katmanını sizin için gerçeğe dönüştürür.

Mimar Betül Bakır

İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık bölümünden 2015 yılında mezun oldu. Eğitim hayatının sona ermesiyle birlikte, kendini geliştirebileceği firmalarda çalıştı. Projelendirme ve 3D görselleştirme alanında kendini geliştirdi.2019 yılında kurucu ortağıyla birlikte BC Mimarlık firmasını kurdu.

Mimar Ceyhun Cihat Bakır

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık bölümünden 2016 yılında yüksek onur derecesiyle mezun oldu.  Üniversite yıllarından itibaren yapı-İnşaat sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde çalışmaya başladı ,daha sonra 2016 yılında bir yıla yakın Lens-İstanbul projesinde yapı denetim bölümünde görev aldı ,  buradaki görevinden sonra aile şirketinde yapı inşaat sektörün de proje yöneticisi olarak görev aldı. Onlarca proje, binlerce konut üretimi yapan projelerin yapımında proje yöneticisi olarak görevler aldı .Mesleki anlamda kendini geliştirebileceği birçok alanda faaliyette bulundu.  Herhangi bir yapının projelendirme sürecinden, uygulama sürecinin sonuna kadar olan süreçteki bütün sorumluluğu üstlenerek, kendisini yapı-inşaat alanında geliştirdi.  2019 yılında kurucu ortağıyla birlikte BC Mimarlık firmasını kurdu. 

× WhatsApp İletişim